Zlatý partner Jablotron

Pronájem vozidla na dovolené - jak nenaletět?

Auto je s mnohými dovolenými jasně spjato. První příklad je ten, že právě vozem přijedete k terminálu, využijete parkování na letišti a poté sednete na letadlo. Stejně tak ale můžete auto potřebovat i v cílové destinaci – pokud ji budete chtít poznat. Jak si ho pronajmout a nenaletět?PRONÁJEM VOZIDLA NA DOVOLENÉ - JAK NENALETĚT?

Využijte služeb CK

jestliže je vaše dovolená organizována cestovní kanceláří, můžete se s tímto požadavkem obrátit přímo na ní. Sice to může být dražší, ale zase je to jednodušší. Cestovní kancelář má své prověřené partnery, kteří vozidla půjčují. Navíc máte možnost jakýkoliv problém řešit přímo s delegátem v češtině, což je další plus této možnosti.

Využijte služeb CK

Využívejte jenom největších autopůjčoven

Jsou půjčovny automobilů, které mají pobočky po celém světě. Takové doporučujeme oslovit, jelikož jsou zárukou špičkových služeb. A to v jakékoliv zemi. Moc nedoporučujeme menší lokální půjčovny, jelikož pokud jde o nabídku služeb, a celkové standardy, nikdy na tom nebudou tak dobře, jaké firmy velké. Nehledě na nabídku, nebo kvalitu vozového parku.

Využívejte jenom největších autopůjčoven

Objednejte si půjčení ještě před odjezdem

Není dobré spoléhat na to, že vše vyřídíte až na místě. Pokud jde o destinaci, kdy si vůz půjčuje mnoho cestovatelů, může dojít k tomu, že už na vás nezbude žádný volný. A jelikož svůj máte zaparkovaný u letiště v Praze, máte smůlu. Proto doporučujeme zajistit si pronájem vozu ještě před odletem. A to pomocí online rezervačních systémů. Budete si moci v klidu vybrat konkrétní model vozu, a promyslet počet dní, kdy ho budete mít.Objednejte si půjčení ještě před odjezdem

Nezapomeňte na doklady

Jaké to jsou? Základem je mezinárodní řidičský průkaz. V mnoha zemích je to ale i debetní nebo kreditní karta, bez které si automobil zkrátka nepůjčíte. Mimo jiné i proto je právě v tuto chvíli myslet na jistoty velké mezinárodní společnosti, u které nehrozí, že by její údaje byly jakkoliv zneužity.Nezapomeňte na dokladyJablotron 100

kamerové systémy

Přístupové systémy

poptávka


adresa

Kamerové a zabezpečovací systémy
Sídlo: Přelíc 126
273 05 Smečno

kontakty

Petr Svoboda: 602 139 185
Email:info@chran.cz

produkty

menu