Zlatý partner Jablotron

ALARM Bedo Ajax

BEDO Ajax

je chytrý, bezdrátový zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.

 Ajax je neoceňovanější bezdrátový systém zabezpečení v Evropě. Získal cenu za alarm roku „Intruder Alarm of the Year“ na Security & Fire Excellence Awards, cenu za nejinovativnější produkt „The Best Innovative Product“ na Securica Moscow, stříbrnou medaili na Expoprotection Award a stal se finalistou na výstavě Intersec.

Žádný pohyb nezůstane bez povšimnutíBedo Ajax sada


Díky okamžité odezvě BEDO Ajax vám dají detektory vědět, že zachytily nevyžádaný pohyb. Čidla pohybu mají vyspělý software, takže se nemusíte obávat falešných poplachů a díky nejmodernějším technologiím nezachytí ani vašeho domácího mazlíčka.

Co vše BEDO Ajax umí?


BEDO Ajax vás spolehlivě ochrání proti vniknutí, ohni, zaplavení a umožní vám vzdáleně ovládat spotřebiče. Veškerá zařízení můžete libovolně dokupovat a přidávat jednotlivě. Vše poté jednoduše připojíte v mobilní aplikaci na pár kliknutí.

***** Nejoceňovanější bezdrátový bezpečnostní systém v Evropě *****
Videotelefony

kamerové systémy

Přístupové systémy

poptávka


adresa

Kamerové a zabezpečovací systémy
Sídlo: Přelíc 126
273 05 Smečno

kontakty

Petr Svoboda: 602 139 185
Email:info@chran.cz

produkty

menu