Zlatý partner Jablotron

Pronájem zabezpečovacích systémů

Rozestavěné domy jsou v Česku stále častěji terčem zlodějů. 

Proto jsme se rozhodli na žádost několika stavebních  firem, ale i soukromých stavitelů nabídnout zabezpečovací systém k pronájmu.

Krátkodobý pronájem zabezpečení lze však využít i v případě, že potřebujete ochránit Váš byt nebo dům během dovolené nebo služební cesty.

Základní sada alarmu

Základní sada obsahuje:

Zařízení nainstalujeme do prostor rozestavěného domu bezdrátově. Díky detektorům pohybu a detektorům požáru bude zajištěna základní ochrana objektu.  Po domluvě lze použít i detektory otevření dveří či oken.

Střežit lze i za pomoci venkovních čidel okolí stavby, případně stavební buňky.

Lze naistalovat také pohybové čidlo s kamerou, které pachatele zároveň vyfotí a okamžitě odešle foto na Vámi určená tel.čísla.

Systém při narušení spustí akustickou sirénu a zároveń automaticky zašle hlášení na Váš mobilní telefon, případně na telefon Vašich příbuzných či známých.

Možnost je i připojení na pult centralizované ochrany (PCO), která při narušení vysílá na místo zásahové vozidlo, jehož posádka objekt zkontoluje, zajistí, případně pachatele zadrží.

Systém lze zajistit i odjistit přes klávesnici nebo čtečku přidělených čipů a klíčenek. Při této identifikaci Vám může systém odeslat SMS o tom, kdo a kdy zakódoval a odkódoval. Je tak např. monitorována evidence docházky pracovníků na stavbě.

V objektu musí být zajištěný elektrický přívod v místě umístění ústředny.

 Ceny pronájmu:

Ceny jsou včetně DPH 21%Videotelefony

kamerové systémy

Přístupové systémy

poptávka


adresa

Kamerové a zabezpečovací systémy
Sídlo: Přelíc 126
273 05 Smečno

kontakty

Petr Svoboda: 602 139 185
Email:info@chran.cz

produkty

menu