Zlatý partner Jablotron

Novinky Jablotron 2017

Jablotron si pro své zákazníky v novém roce připravil řadu novinek, mezi nimiž vynikají zejména nové pokojové termostaty. Pozadu nezůstala ani aplikace MyJABLOTRON, která dostala několik vylepšení, aby tak zákazníkům poskytovala ještě větší uživatelský komfort.

 

Odjíždíte ve spěchu a nevypnuli jste topení nebo se naopak chcete už při příjezdu ohřát? Ovládejte teplotu u vás doma alarmem JABLOTRON 100. Stačí si k vašemu systému nechat namontovat pokojový termostat a ovládací modul. Ten navíc nabízí i možnost automatického přepnutí na ekonomickou teplotu při zajištění objektu nebo blokování topení při otevřeném okně. Teplotu můžete sledovat a regulovat i na dálku prostřednictvím aplikace MyJABLOTRON.

 

Užívání aplikace MyJABLOTRON bude ještě snazší. Nově přibyl v seznamu zařízení řádkový výpis, ve kterém nejsou zobrazeny stavy zařízení a informace o sdílení, což ocení hlavně uživatelé, kteří pracují s velkým počtem zařízení, jelikož načtení seznamu je teď až 2x rychlejší. Webovou část jsme také doplnili o vyhledávání podle názvu zařízení.

 

Prohlédněte si naše nové webové stránky. Přináší nejen moderní design nebo nové funkce, ale především zajímavý a přehledný obsah, který jsme přizpůsobili vašim potřebám. Na nových stránkách rychle a jednoduše najdete vše, co vás o našich produktech a službách zajímá, ale i rady a inspiraci z oboru zabezpečovací techniky.

 

Termostat JablotronJablotron 100

kamerové systémy

Pronájem EZS

poptávka


adresa

Kamerové a zabezpečovací systémy
Sídlo: Přelíc 126
273 05 Smečno

kontakty

Petr Svoboda: 602 139 185
Email:info@chran.cz

produkty

menu