Zlatý partner Jablotron

Napsali o nás...

J. Šlajchrt, Přelíc

16.6.2019 Opravdu profesionální jednání, čistá a rychle odvedená práce, mohu všem tuto firmu doporučit. Moc děkujeme za zabezpečení domu i celého pozemku. Jsme moc spokojení. 


Z. Příbaňová, Řisuty

21.2.2019 Dobrý den, byla jsem velice spokojena s realizací zabezpečení našeho nového rodinného domu od pana Petra Svobody . Práce bezchybná, brzká a rychlá realizace.


za DS J. Bůžek, Kladno

27.1.2019 Systém je perfektně funkční, provoz bezporuchový, rozlišení kamer velice dobré. Systém umožňuje zvětšování, několik stupňů zrychleného posuvu při hledání události, libovolný druh záznamu střihem na medium. Instalace celého zařízení byla bezproblémová a rychlá. Montéři pak byli velice slušní a profesionálně vybavení. Vaši firmu, pane Svobodo, mohu vřele doporučit, a po montáži nových výtahů, budu počítat s montáží kamer do výtahů Vaší firmou. Děkuji Vám za spolupráci. 


Stavební bytové družstvo Slaný

25.11.2018 Tato firma, nám instalovala kamerovým systémem pro náš dům ve Slaném. Nemáme žádné výhrady k jejich práci, tuto firmu můžeme pouze doporučit. Vše bylo provedeno dle našich požadavků a k plné spokojenosti jak SBD, tak nájemníků tohoto domu. Kamerový systém od této firmy, nyní rozšiřujeme i do nového výtahu. V současné době je uzavřená smlouva na instalace CCTV do dalších domů. 


Roman Kopřiva, Brandýsek

20.11.2018 Děkujeme za profesionální přístup a rychle provedeou instalaci zabezpečovacího zařízení pro náš RD.Vše proběhlo podle plánu a představ, proto nyní můžeme již klidně spát a opouštět nás domov s vědomím, že je stále bezpečně střežen. 


Vít Procházka, Jesenice

14.7.2018 Děkuji za perfektní práci panu Svobodovi a jeho kolegovi, kteří u nás zapojili a pak na dálku pomohli s nastavením EZS. Bezvadná spolupráce, díky. 


Ing. Milan Hofman/OriginalArte s.r.o.

16.10.2017 Děkuji firmě p. Svobody za ochotu, profesionalitu a rychlost při realizaci zabezpečovacího systému pro naši provozovnu "Galerie Pštrossova 23". Přejeme firmě mnoho spokojených zákazníků! 


Jana Klímová-Slaný

5.4.2017 Máme doma Jablotron a je to výborná věc do dnešní doby. Určitě jsem klidnější když nejsme doma, ovládání je jednoduché. Ještě doladíme kamery. Jsou ochotní, když je problém okamžitě řeší. 


Dominik Jakl, Praha

18.2.2017 Děkuji za montáž bezpečnostního systému Jablotron. Profesionálně odvedená práce za super cenu. Jen tak dál pánové... 

Jablotron 100

kamerové systémy

Přístupové systémy

poptávka


adresa

Kamerové a zabezpečovací systémy
Sídlo: Přelíc 126
273 05 Smečno

kontakty

Petr Svoboda: 602 139 185
Email:info@chran.cz

produkty

menu